Erkeklerin Yatakta İstedikleri

Erkeklerin Yatakta İstedikleri

Bekar erkekler: Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.

Evli erkekler: Tartışmaksızın, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir. Oral seks, gerçekten isterler..

Bekar erkekler: ... daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların zaman zaman denemesini öneriyor. Evli erkekler: İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi.. Lütfen giy.. Bekar erkekler: ...sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.
Evli erkekler: Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.

Yatakta kontrolü ele almak..

Bekar erkekler: ...talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.

Evli erkekler: sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak.. Bir fantazi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantazi.

Nerede seks yapmak ister ?

Bekar erkekler: Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmaya hazırım.

Evli erkekler: Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir.

kaynak:kadınca.net
Yorumlar Hiç yorum yok!

Yorum Yazabilirsiniz
Adınız
Email
Yorumunuz


Üyelik
Kullanıcı
Şifre
Üye Ol Şifremi Unuttum

Linkler