Gecik"/>

Geciktirici Sprey ve kremler ne işe yarar?

Geciktirici Sprey ve kremler ne işe yarar?

Geciktirici Sprey kremler ne işe yarar?

Geciktirici sprey ve kremler erkeklerin erken boşalma sorununa çözüm olarak kullanılan cinsel performans ürünüdür. Bu sorunu kremin kullanılmasıyla aşabilirsiniz. Cinsel performansın süresini uzatmaya yarayan geciktirici kremler cinsel iletilerin beyine iletilme süresini uzatarak bu soruna geçici çözüm olurlar.

Geciktirici kremler erken boşalmaya kesinlikle kalıcı çözüm değildir. Çünkü bu tür ürünlerin en önemli özellikleri iletimleri geciktirerek işlevi sağlamaktır. Kalıcı çözümler ise ancak iletimin başlangıç süresini geriye çekmekle olabilir. Yapısal olarak farklılık olduğu için de bu tür ürünler geçici çözümlerdir ve kalıcı çözüm istiyorsanız kesinlikle uzman bir hekime başvurmalısınız.

Geciktirici kremin kullanımı nasıldır?

Geciktirici kremi cinsel ilişkiden önce penisinizin en yüksek hacimli olduğu bir zamanda homojen şekilde sürülerek kullanılması gerekmektedir. Kullanıldığından 15 dakika sonra etkisi görülmektedir. Etki süresi ise üründen ürüne değişmekle beraber ortalama 1 saat ile 24 saat arasında değişmektedir. Geciktirici kremleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik ise geciktirici kremin dozajıdır. Çünkü kapsül kadar kolay ayarlanamaz dozaj miktarları ve bu da olası dozaj aşımı ya da az dozaj kullanımına yol aşabilir. Bu yüzden kullanacağınız miktarın tam dozajında olmasına dikkat ediniz. Aşırı kullanımlarda o gün erekte olamama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca az kullanımında ise erken boşalma sorununda iyileşme görmenize rağmen istenilen performanstan uzak kalabilirsiniz.

Geciktirici kremi satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Geciktirici kremi satın almadan önce 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük bireylerin bu ürünleri alması yasal olarak engellenmiştir. Reçete ile eczanelerden ya da erotikshop mağazalarından satın alınabilir.Doktorların da bu tür ürünleri reçeteye yazması oldukça güçtür.

Geciktirici ürünleri satın alırken ürünlerin sahte mi gerçek mi olduğu, sağlık bakanlığı tarafından onanmış olduğu ve son kullanım tarihinden önce kullanmanız gerektiğidir. Bu üç kritere dikkat ederek satın alır ve bu ürünü kullanırsanız olası yan etkilerden kurtulmuş olursunuz.
Yorumlar Hiç yorum yok!

Yorum Yazabilirsiniz
Adınız
Email
Yorumunuz


Üyelik
Kullanıcı
Şifre
Üye Ol Şifremi Unuttum

Linkler