Türk Kadınının Fantezileri!

Türk Kadınının Fantezileri!

Okuyacağınız bu haberdeki tüm fanteziler gerçek.Hatta bunlar buzdağının küçük bir parçası.Türk kadınının tüm fantezilerini "Düş Sandığım" adlı kitapta bir araya getiren Yasemin Candemir,Urfa'dan Edirne'ye Türkiye'nin her yanından toplam 44 kadının fantezisine yer verdi.

 

Cem Mumcu: Fanteziler paylaşılmalı

Kitabın yayıncısı ve psikiyatrist Cem Mumcu da "fantezi" konusunda şunları kaydetti: "Fantezilerimiz iç dünyamızdaki şeylerdir. Etik ölçülerle değerlendirmemek gerekir. Bireysel tarihimizde cinselliğimiz 'pat' diye oluşmuyor. Başımızdan ciddi bir macera geçiyor. O maceraya göre cinsel kimliğimiz şekilleniyor. Birtakım şeyler bizim için daha anlamlı ya da daha korkutucu oluyor. Bireysel tarihimizden bir cinsel fantezi oluştururuz. Bu fantezileri partnerlerimizle paylaşabildiğimiz oranda sağlıklı bir cinsel yaşamımız olur."

Erkeklerin fantezileri anlatmak konusunda daha özgür olduğunu, kadınların erkeğine fantezilerini anlatmakta ise imtina ettiğini kaydeden Mumcu, 'Ben aslında şöyle yapsaydık çok hoşlanırdım'ı 20 yıllık kocasına söylemeyeni çok duydum. O kadın da bu durumda gidip arzu ettiği şeyi dışarda arıyor." dedi.

Cem Mumcu, Yasemin Candemir'e daha çok evli kadınların fantezilerini yazması ile ilgili olarak da "Bu kadar küçük bir örneklem üzerinden yorum yapmak doğru olmayabilir. Ama evli kadınların daha az umudu olabilir" değerlendirmesinde bulundu.

'Beyaz Atlı Prens'in' yerini fanteziler aldı

Prof.Dr.Ali Akay

Fantezilere baktığımızda en dikkat çekici olan gelişmenin Türkiye'de bir erotik pornografi oluşmaya başladığı ve kadınların sesinden bir cinsellik söyleminin başladığını söyleyebiliriz. Türkiye'deki çeşitli şehirlerden gelen bu fantezilerin kimi zaman klişeleri tekrar etmesi, kimi zaman cinsellik dışı bir siyasi mevzunun, barışın, bölgedeki sorunların pasifik bir yoldan daha fazla kayıp vermeksizin, anaları, kardeşleri ve babaları üzmeden gerçekleşebilmesi çok ilginç.

Artık rahatlıkla Türk kadınlarında şiddetin ve erotizmin birleştiğini varsayabiliriz. Tasvirler, bu tip yazılarda edebi olmaktan çok uzak, sadece heyecanı tetiklemekle işlevsellik kazanıyor. Birçok vakada bir hizmet verme, aşağılanma, hizmetçilik veya patrona hizmet gibi ikili ilişkilerin sınıfsal yapısı dikkat çekiyor. Diğer yandan "erişemeyecekleri'' bir hayatı yaşayan erkeklerle birlikte olma fantezisinin de bugün artık "beyaz atlı" prensin yerini almaya başladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.


İşte o fantezilerden bazıları...

'Sizi işe alacaksam denememiz gerek' dedi!

Sibel (30) Şanlıurfa

En çok merak ettiğim erkekler işadamları. Kadınlardan ne beklerler? Manken gibi olmalarını mı isterler? Manken gibi değilim ama işveliyim. Bir patronla iş görüşmesindeyim. Üzerimde boyu dizlerime kadar olan bir etek var. Omuzlarıma kırmızı bir şal atmışım. Üzerimde de bir büstiyer var. Durmadan acılıyor, ben yavaşça düzeltiyorum. Tırnaklarımda kırmızı ojeler, dudaklarımda kıpkırmızı bir ruj.

İş görüşmesi, o masasında otururken başlıyor. Sonra karşılıklı koltuklara geçiyoruz. İlgisini hissediyorum ama emin değilim. Durmadan eteğimi çekiştiriyorum. Ama bir yandan da 'Ya göbeğimden rahatsız olursa' diye endişeleniyorum.

Sekreter çayları getiriyor. Sekreter çıktıktan sonra kapıyı kilitliyor. Yanıma oturuyor. "Sizi işe alacaksam denememiz gerek" diyor. "Neyi?" diyorum. Gözlerime bakıyor. Daha da yaklaşıyor. Nasıl oluyor bilmiyorum ama öpüşmeye başlıyoruz.

Ev arkadaşımla birlikte grup seks yaptık!

Banu (21) Konya

Üniversite mezuniyet partisinden sonra parti bol alkollü olarak bizim evde devam etti. İçkiye fazla dayanamadığını için içmedim desem yeri. Dört erkek ve üç kız aynı evdeyiz, alkol var... Bir şeyler olacaktı emindim ama böylesini düşünmemiştim. Ev arkadaşım Dilan iki erkeği alıp odaya geçti, "sanırım başlıyor" dedim. Ama hareket yoktu. Dilan odadan çıkıp hepimizi Odaya girince şoke oldum, iki yatağı birleştirmişlerdi. Anlamıştım, büyük bir grup olacaktı. Dilan kuralları anlattı....

Maskeli partide hem içki hem kendimi servis ediyorum!

Gülüm (38) Çankırı

Maske takmanın zorunlu olduğu ve sadece erkeklerin davet edildiği bir partiye gidiyorum. Partide görevliyim. Görevim herkese içki servisi yapmak. Benim de gözlerimde bir maske var.Yüzümde sadece dudaklarım net olarak görünüyor. Eteğim mini. Bir de öğreniyorum ki görevim sadece içki servisi yapmakta sınırlı değil, kendimi de servis etmem gerekiyor.

Kütüphane memuruyla seviştiğimi hayal ediyorum!

Saliha (26) Ankara

Benim fantezim kütüphanede geçiyor.Evliyim.Kocamla 5 yıldır birlikteyiz.2 yıldır da evliyiz.Aynı üniversitenin başka bölümlerinde okurken tanıştık.Bu fanteziyi kurmadan onunla sevişemiyorum bile.Biliyorum hastalıklı.Bilse kendisini çok kötü hisseder.Ama fantezimi kurmadan ne sekse konsantre olabiliyorum ne de orgazma.Bu yüzden kendimi suçluyorum ama arkadaşlarımla konuştuğumda öğrendim ki hepsinin gece yatağa girmeden kurdukları bir fantezileri var.

Olay akşam saatlerinde bir kütüphanede başlıyor. Kütüphane kapanmak üzere olduğundan ben elimde değiştireceğim kitaplarla soluk soluğa kütüphaneye giriyorum. Memur elindeki işlerle uğraşıyor. Kitapları kenara bırakmamı, deftere imza atmamı istiyor. Göz ucuyla da beni seyretmeye başlıyor. Tedirgin oluyorum ama bakmadan da edemiyorum. Bu arada kütüphanede kalan son birkaç kişi de toparlanıp gitmeye hazırlanıyor.

Ben oyalandıkça aramızdaki gerilimin arttığını hissediyorum. Ayaklarım bir türlü çıkıp gitmek İstemiyor. Memur bulunduğu deskin arkasındaki kapıyı açıyor ve gözden kayboluyor. Yeni kitaplar alabilmem için gelmesini beklemem gerek. Ben dayanamayıp eteğimin altındaki iç çamaşımı çıkarıyorum.

kaynak:ekolay
 
Yorumlar Hiç yorum yok!

Yorum Yazabilirsiniz
Adınız
Email
Yorumunuz


Üyelik
Kullanıcı
Şifre
Üye Ol Şifremi Unuttum

Linkler